Szanowni Państwo,

mając na uwadze stałe podnoszenie jakości świadczonych usług uruchomiliśmy e-BOK – Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

System e-BOK jest platformą internetową, która poprzez internetowy system zgłoszeniowy usprawni i ułatwi Państwu kontakt z naszymi pracownikami oraz zapewni szybki i łatwy dostęp do niezbędnych informacji rozliczeniowych.

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu daje możliwość sprawdzenia m.in.:

Z systemu e-BOK-a można korzystać zarówno z komputera stacjonarnego, jak i urządzeń mobilnych (np. smartfon, tablet). W systemie znajduje się formularz kontaktowy oraz komunikator, rejestrujący korespondencję pomiędzy Państwem, a naszymi pracownikami.

Dzięki rejestracji w systemie e-BOK następuje rezygnacja z papierowej formy faktury na rzecz jej cyfrowego odpowiednika.

Jak wygląda rejestracja do e-BOK-a?

Aby zarejestrować się do e-BOK-a wystarczy wejść na stronę ebok.hydrodukt.pl w formularzu wybrać pole „Rejestracja” i uzupełnić następujące dane:

Następnie należy zaakceptować regulamin i wysłać poprzez przycisk „wyślij” formularz rejestracji.

Konto aktywowane zostanie po upływie 24 godzin. Na podany adres e-mailowy przesłany zostanie identyfikator oraz nowe hasło tymczasowe, niezbędne do pierwszego uruchomienia systemu.

Co to jest E-faktura?

Osoby, które nie są zainteresowane uruchomieniem usługi e-BOK zachęcamy do uruchomienia usługi e-faktura umożliwiającej otrzymywanie faktur drogą elektroniczną.

E-faktura stanowi odpowiednik faktury papierowej i ma taką samą moc prawną. Różnica sprowadza się wyłącznie do sposobu jej dostarczania.

Uruchamiając e-fakturę, zyskają Państwo:

Warunkiem wystawienia oraz przesłania faktury drogą elektroniczną jest uzyskanie uprzedniej zgody i akceptacji tej formy przez odbiorcę faktury.

Poniżej załączamy formularz upoważniający do przesyłania faktur drogą elektroniczną. Formularz należy wypełnić, a następnie przesłać:

Hydrodukt Sp. z o.o.

Boryszewska 2

05-462 Wiązowna

Prosimy pamiętać, że stan wodomierza może być przez Państwa odczytany samodzielnie i przekazany:

Jak prawidłowo podać stan licznika?

Odczytu bieżącego stanu wodomierza dokonuje się tylko w pełnych metrach sześciennych, nie uwzględniając wartości po przecinku.

Formularz wyrażenia zgody na przesyłanie FV drogą elektroniczną – pdf.
Formularz wyrażenia zgody na przesyłanie FV drogą elektroniczną – wersja edytowalna
E-bok
Regulamin usługi e-bok